Cerberos Internet
Cerberos Telefon - CETEL
Cerberos Televize
 

O firmě

Společnost CERBEROS s.r.o byla založena v červnu roku 2003. Od této doby nabízela široké množství internetových, telefonních a dalších služeb.

V roce 2010 převzala veškeré aktivity společnosti CERBEROS s.r.o. zahraniční společnost CBS HOLDING LIMITED, se sídlem 6 Bexley Square, Salford, Manchester M3 6BZ, Spojené království Velké Británie a Severního Irska.

Od 1.5.2013 je CERBEROS opět v soukromých rukách jediného českého vlastníka Jaroslava Polívky a vrací se tímto ke kořenům svého zrodu.

Naše společnost má přiděleny vlastní rozsahy IP adres IPv4 a IPv6 od RIPE, je členem NIXu, máme v každé centrále 2 záložní linky pro případ výpadku, máme 2 centrální body  a máme také několik dodavatelů zahraničních linek. V roce 2010 jsme postoupili do finále Firmy roku Středočeského kraje a do celostátního finále soutěže Krizi navzdory. Naši zaměstnanci jsou držiteli mnoha certifikátů z oblasti IT, marketingu, obchodu a managmentu.

Našim zákazníkům poskytujeme především kvalitní internetové připojení, telefonní služby, televizní služby, služby správy sítí, webhosting, serverhousing a mnoho dalších služeb v oblasti IT služeb. Naše společnost je plnohodnotným větším poskytovatelem telekomunikačních služeb, který využívá desítky kilometrů vlastní i pronajaté optické infrastruktury a bezdrátové spoje v licencovaných i bezlicenčních pásmech. Naše služby poskytujeme na více jak 1500 kilometrech čtverečných v oblasti Středních a Severních Čech a to především v oblasti Liberce, Turnova, Mladé Boleslavi a jejich širokého okolí. Naše služby již využívá více jak 4000 spokojených zákazníků.

 

 
Speedmeter Internet pro všechny

Úvod | O firmě | Péče a podpora | Cetel | Kariéra | Kontakt | Novinky