Cerberos Internet
Cerberos Telefon - CETEL
Cerberos Televize

Kariéra

IT TECHNIK CERBEROS

Zaměstnavatel: CERBEROS s.r.o. – poskytovatel služeb INTERNET, TV, TELEFON – www.cerberos.cz

Pracoviště: Mladá Boleslav, Liberec

Náplň práce: technická podpora služeb zákazníkům, řešení technických problémů, instalace a servisy u zákazníků

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, slušné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,  manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost a ochotu učit se novým věcem

Výhodou je znalost základů TCP/IP a routovacích protokolů, bezdrátových sítí, OS Mikrotik, OS LINUX a elektrotechnického nebo IT vzdělání.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, pravidelná specializovaná školení, zaměstnanecké benefity (služební automobil, notebook, telefon, internetové připojení zdarma), zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami, možnost kariérního postupu

Své životopisy s referenčními kontakty a fotografií zasílejte na e-mail: prace@cerberos.cz -  do předmětu uveďte: IT TECHNIK

Motivační dopis není podmínkou, ale výhodou.

SENIOR IT CERBEROS TECHNIK

Na pozici Senior IT technik hledáme vhodné kandidáty.

Zaměstnavatel: CERBEROS s.r.o. poskytovatel služeb INTERNET, TV, TELEFON – www.cerberos.cz

Pracoviště: Mladá Boleslav

Náplň práce: servis a budování vysílačů pro rozvod internetového a TV signálu

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, slušné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,  manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost a ochotu učit se novým věcem

Požadujeme základní znalost základů TCP/IP a routovacích protokolů, bezdrátových sítí, OS Microsoft, OS LINUX.

Výhodou je znalost OS Mikrotik, konfigurace switchů (CISCO a dalších), bezdrátových spojů ALCOMA a SUMMIT.

Nabízíme: více než 10 letou tradici značky, příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, specializovaná školení, benefity (služební automobil, notebook, telefon, internetové připojení zdarma), zajímavé ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami, úkolové hodnocení, možnost kariérního postupu

Své životopisy s referenčními kontakty a fotografií zasílejte na e-mail: prace@cerberos.cz -  do předmětu uveďte: SENIOR IT CERBEROS TECHNIK

FIBER CERBEROS TECHNIK

Pracoviště: Mladá Boleslav, Liberec

Náplň práce: projekce, dokumentace, zajištění realizace a provozu optických sítí v Liberci a Mladé Boleslavi

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, slušné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,  manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost a ochotu učit se novým věcem, praxe v oboru IT ( v oblasti optických sítí) min. 2 roky, znalost konfigurace switchů (CISCO a dalších), základů TCP/IP a routovacích protokolů, typů a projektování optických sítí, zpracování dokumentace zapojení do elektronické podoby, svařování optických vláken

Své životopisy s referenčními kontakty a fotografií zasílejte na e-mail: prace@cerberos.cz -  do předmětu uveďte: FIBER CERBEROS TECHNIK

Speedmeter Internet pro všechny

Úvod | O firmě | Péče a podpora | Cetel | Kariéra | Kontakt | Novinky